Wyróżnia nas nowoczesne i otwarte podejście w rozwiązywaniu zagadnień prawnych

Kancelaria

Celem Kancelarii Battara Bartoszek Kuliński BBK jest świadczenie naszym Klientom obsługi prawnej na najwyższym poziomie przy wykorzystywaniu nowoczesnych metod zarządzania oraz innowacyjnych sposobów rozwiązywania wszelkich zagadnień prawnych.

Cechą wyróżniającą działalność Kancelarii Battara Bartoszek Kuliński BBK jest nasze szerokie doświadczenie oraz nowoczesne i otwarte podejście do interpretacji i stosowania prawa, co dzięki wysokiej specjalizacji prawników, pozwala na wdrażanie nowych rozwiązań prawnych, niespotykanych na polskim rynku usług prawniczych i zapewniających skuteczność podejmowanych przez nas działań.

Kancelaria Battara Bartoszek Kuliński BBK świadczy swoje usługi dużym i średnim przedsiębiorstwom. Kancelaria udziela chętnie wsparcia również małym firmom i osobom fizycznym w przypadku szczególnie interesujących zagadnień prawnych.

Usługi Kancelarii Battara Bartoszek Kuliński BBK, dzięki zespołowi prawników o szerokim doświadczeniu i wysokiej specjalizacji, obejmują pełen zakres zagadnień prawnych, jak również szeroko rozumiane doradztwo handlowe i gospodarcze.

Łączenie elementów pomocy prawnej z doradztwem handlowym jest wynikiem przekonania, iż rzeczywiste cele gospodarcze naszych Klientów wykraczają zazwyczaj poza czysty aspekt prawny i w związku z tym wymagają szerszego spojrzenia na przedstawiany problem.

Kancelaria Battara Bartoszek Kuliński BBK świadczy swoje usługi zarówno polskim, jak i zagranicznym Klientom, ze szczególną specjalizacją związaną z rynkiem włoskim i może poszczycić się współpracą z wieloma uznanymi przedsiębiorstwami działającymi na rynku polskim i międzynarodowym.

Zapraszamy do współpracy!